Domů » Články » Uniklé záběry ukazují demo nedokončené hry od studia Sucker Punch

Uniklé záběry ukazují demo nedokončené hry od studia Sucker Punch

O studiu Sucker Punch je v posledních dnech slyšet zejména kvůli právě vydané hře Ghost of Tsushima. Nyní se ale objevily záběry z úplně jiné hry, které měla titulu Ghost of Tsushima zřejmě předcházet.

Na Reddit se totiž dostalo celých 11 minut hry, kterou jsme nikde nikdy vidět nemohli. Hra dostala pracovní název Prophecy a jednalo se o steampunkovou akci, kde jste se zhostili role tuláka, který se evidentně vyzná v alchymii. Celé se to pak odehrává v temném, špinavém, industriálním městě, které na vás zapůsobí svou ponurou atmosférou. Dle metadat hry byl projekt ve vývoji od roku 2015, tedy zhruba rok po vydání Infamous: Second Son. Hry se zřejmě asi nikdy nedočkáme, ale je vidět, že vývojáři mnohé věci využili u Ghost of Tsushima. Soubojový systém je totiž velice podobný a vzhled hlavního hrdiny jakbysmet. 

Dle dema měla hra být hlavně o pohybu po lešeních a střechách města. Občas sice někomu seberete meč a dostanete se do otevřeného boje, ale většinu času vám musí stačit váš nůž a plížení se ve stínech, aby vás nikdo nezpozoroval. Prophecy je každopádně zajímavý projekt a asi nejsem jediný, kdo by si jej chtěl zahrát. Možná by po úspěchu Ghost of Tsushima mohli v Sucker Punch zvážit obnovení vývoje této hry. 

Video bylo ze všech stránek již bohužel odstraněno, ale podívat se můžete alespoň na screenshoty.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X