Domů » Články » Unikly nové screenshoty z Resident Evil 3 Remake

Unikly nové screenshoty z Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 2 Remake nám minulý rok ukázal, jak by se mělo přistupovat k předělávkám starých her. Hororová atmosféra by se dala krájet a své si tu našli i herní veteráni, protože nějaké věci byly ve hře pozměněny.

Už zanedlouho se dočkáme předělávky třetího dílu a bude to prý zase něco jiného. Hra bude obsahovat i multiplayerový mód Resistance, kde se postaví 4 přeživší proti jednomu hráči, který ovládá všechny monstra a pasti. Web ResetEra nyní přinesl další zajímavý únik ze hry. Konkrétně se jedná o screenshoty a koncepty různých postav.

V Resident Evil 3 se opět podíváme do Raccoon City. Příběh bude tentokrát z pohledu Jill Valentine, členky speciálního policejního týmu S.T.A.R.S.. Jejím úkolem je samozřejmě dostat se z města. Cestou potkává jednotku U.B.C.S., která spadá pod společnost Umbrella. Jednotka se skládá z odsouzených zločinců a žoldáků z celého světa, jejichž úkolem jsou záchranné mise při biologických nebezpečích. Jak se ale zdá, uvízli tu stejně jako Jill. Nejznámějším členem U.B.C.S. je Carlos Oliveira, za kterého bylo možné chvilku hrát v původní hře. V remaku by měl dostat ještě více prostoru a celkově bude hra o něco více akční a změn se dočkají i klíčové momenty příběhu. Chybět nebude ani obávaný Tyrant s kódovým označením Nemesis, který se může objevit kdykoliv a pořádně vás potrápit. Je tedy určitě na co se těšit.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X