Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Jediné překvapení na konferenci. EA odhalilo a rovnou i vydalo plošinovku Unravel 2

VIDEO: Jediné překvapení na konferenci. EA odhalilo a rovnou i vydalo plošinovku Unravel 2

Hra je již dostupná na PC, PS4 a XONE

Tak máme za sebou první konferenci E3 2018. Letošní EA Play nijak zvlášť nepřekvapilo ani neuchvátilo snad až na jedinou výjimku – Unravel 2. Roztomilá plošinovka od švédských ColdWood Interactive se dočkala nejen kooperace, ale i okamžitého vydání.

První Unravel byl oznámen na konferenci EA před třemi lety a do paměti hráčů se zapsal nejen tím, že takovou hru od EA nikdo nečekal, ale také díky znatelně nervóznímu švédskému vývojáři. Letos se Martin Sahlin objevil na pódiu znovu (tentokrát se mu ruce třásly o něco méně), aby odhalil pokračování své plošinovky.

Unravel 2 nabízí kooperaci dvou hráčů, červeného a modrého Yarnyho, kteří se spolu vydávají do světa a čelí jeho nástrahám. Hra se odklání od komornějšího pojetí z jedničky a chlubí se prostornějšími úrovněmi a sofitstikovanějšími puzzly. Oba panáčky můžete ovládat i sami, pakliže nemáte parťáka, se kterým byste utíkali před rozhněvanými tetřevy. Nádherné grafické ztvárnění naštěstí zůstává.

Informace o hře unikly už včera před samotnou konferencí, EA však přesto dokázalo příjemně překvapit. Hned po traileru totiž oznámilo, že hra je již hotová a dostupná ke koupi na PC (skrze Origin), PS4 i XONE. Na trailer i blok s vývojáři se můžete mrknout níže.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Tvůrci Life is Strange představili svou další hru. Twin Mirror nás vezme na psychedelické vyšetřování

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=j2TmLrTl6gs” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=lLvHJNsccig” /]

Source :
Tisková konference EA

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X