Domů » Články » Update pro Grindstone přináší nové úrovně i výbavu

Update pro Grindstone přináší nové úrovně i výbavu(1 minuta čtení)

V roli neohroženého bijce nyní můžeme porcovat nepřátele v nových úrovních. Kromě toho se nám dostává trojice nového vybavení, které se bude určitě hodit v boji proti nové postavě záporáka.


Grindstone představuje zajímavou kombinaci klasické hack & slash rubačky, přičemž zběsilé mačkání akčních kláves je nahrazeno strategickou úvahou v rámci puzzle mechaniky. Vývojáři a vydavatelé hry Capybara Games hru updatovali patnácti zbrusu novými úrovněmi. Navíc byl hlavní protagonista, barbar Jorj, vyzbrojen trojicí mocných předmětů.

Prvním z nich je obří čepel, která přidává body k právě prováděné útočné sérii. Na obranu máme k dispozici také Grindstone Shield, který pomůže nejen k blokaci útoku, ale za každé úspěšné krytí vyprodukuje vzácný grindstone. Třetici uzavírá oslabující lektvar, který sníží počet životů nepřátel o polovinu (jeho účinek však trvá pouze jedno kolo). Nepřátelé také dostali novou posilu v podobě sub-bosse Snekjerk, který konzumuje své spolubojovníky a posiluje tak svoji sílu. Se hrou se můžete blíže seznámit skrze předplatné služby Apple Arcade

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X