Domů » Články » Update pro Star Wars Jedi: Fallen Order přinese fotografický mód i úpravu meče

Update pro Star Wars Jedi: Fallen Order přinese fotografický mód i úpravu meče

Je to téměř měsíc od doby, kdy se nám do rukou dostala nejúspěšnější Star Wars hra na PC všech dob. A Respawn Entertainment se jako zodpovědné studio o svoji hru stále pečlivě stará.

Konkrétně mám na mysli nový update, který přináší některé novinky, jejichž přítomnost vám udělá z průchodu hrou ještě příjemnější zážitek. Jednou z těchto novinek jsou nové přístupy k úpravám vašeho světelného meče, včetně možnosti některé součástky po dosažení určitého bodu v příběhu úplně odebrat. Jako správný Jedi musíte přeci mít ke své zbrani patřičný vztah. Druhou a možná nejzásadnější novinkou je fotografický mód, díky kterému budete moci vytvářet screenshoty z různých perspektiv a zachycovat tak napjaté situace, které vás ve hře potkají. K dispozici bude řada nástrojů, jak danou scénu do jisté míry upravit a vytvořit tak co nejpůsobivější obrázek. 

Source :

Reddit

Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X