Domů » Články » Update Renaissance pro Million Lords přináší hned několik novinek a zlepšení

Update Renaissance pro Million Lords přináší hned několik novinek a zlepšení

Po opuštění beta verze během podzimu minulého roku se svět Million Lords těší neustálému zlepšování. V posledním updatu přidali vývojáři skiny na města, vylepšili rekrutační systém a podpořili mechaniky, chránící začínající hráče.

Strategická online mobilní hra Million lords od vydavatele Million Victories se novým updatem, s příznačným názvem Renaissance, dostává do nové éry. Nové podoby se dočkal Recruiter system, ve kterém nyní vidíme nábor našich jednotek přehledněji. Nábor nyní můžeme provádět v hodinových intervalech. Do hry byly také přidány skiny pro města, takže si můžeme naši baštu přetvořit k obrazu svému. Novinkou je také vyhledávání měst na globální mapě podle jména. Změny postihly také demotivation systém, který bude více chránit slabší hráče od odvetných nájezdů těch silnějších. Million Lords mají hráčskou základnu kolem čtvrt milionu. Jestli vás hra láká, najdete ji na Google Play i App Store.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X