Domů » Články » Update s operací Void Edge prověřil trpělivost hráčů Rainbow Six Siege

Update s operací Void Edge prověřil trpělivost hráčů Rainbow Six Siege(1 minuta čtení)

První sezóna letošního ročníku v Rainbow Six Siege je online a spolu s ní i nová operace. Kromě dvou zbrusu nových operátorů nám gigantický update přinesl také nové UI v menu. 

Operace Void Edge přináší klasicky dvojici nových operátorů. Útočníky doplnila nizozemská agentka Iana se svým pohyblivým hologramem, který získává nejen informace o bojišti, ale také mate nepřátele. Do týmu obránců byl nabrán jordánský silák Oryx, který nejenže svou silou dokáže položit protivníka nebo deaktivovat štít Montagne, ale také dokáže šplhat dírami v podlaze. Další novinkou s updatem je komplet předělaná mapa Oregon a elitní skin Lary Croft pro operátorku Ash. V menu nás pak uvítá nové rozhraní při vybírání typu zápasu a také u našeho hodnocení v ranked hrách. Samotné spuštění Void Edge způsobilo rozruch, jelikož samotný patch je velký pomalu jako celá hra (69GB). To je způsobeno hlavně množství oprav, kdy při stahování probíhá hra reinstalací. Pokud hru ještě nemáte aktualizovanou, nejspíš jste unikli hlavnímu náporu stahování, ale stejně se obrňte trpělivostí.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X