South Park: The Stick of Truth

PC PS3 Xbox 360
Sledovat
8

Super

Úvodních 13 minut ze South Park: The Stick of Truth(1 minuta čtení)

Vydání první velké hry z městečka South Park je na spadnutí a Obsidian Entertainment jako lákadlo vypustili záběry z prvních 13 minut hraní. První minuty ve hrách a zvláště v RPG žánru jsou buď příběhovým skriptem, nebo tréninkem na osvojení si základního ovládání hry. South Park je kombinací obojího a v jeho případě není zcela jasné, jestli se i v pokročilé hře dočkáme nějaké větší volnosti.

Gameplay je omezen druhým rozměrem, což v tomhle případě určitě není na škodu. Naši pozornost také upoutaly souboje na tahy ve stylu japonských RPG. Co je hlavní a kvůli čemu si hra najde své fanoušky je samozřejmě humor. Už výběr povolání z bojovníka, mága, zloděje a žida slibuje, že ve hře se dočkáme nekorektního humoru snad ve všech možných směrech. Vulgarismů má South Park v zásobě také řadu, ovšem je trochu znát omezení ze strany vydavatele.

 

Pokud se v seriálu orientujete pouze zběžně, doporučujeme si sehnat 17. sérii a podívat se na sedmý, osmý a devátý díl. Tahle trilogie zobrazuje válku nových konzolí ve stylizaci seriálu Game of Thrones, načež na tyto reálie pak volně navazuje prostředí hry. Pokud jste se seriálem nikdy nepřišli do styku, doporučujeme se podívat zejména na prvních 17 sérií.

Hru očekáváme 7. března na PC, PlayStation 3 a Xbox 360.