Domů » Články » Už zítra začínají letní Steam slevy

Už zítra začínají letní Steam slevy

A jak už je prakticky každoroční tradicí, datum začátku slev opět uniklo na internet mnohem dříve, než bylo původně plánováno.

Pravidelný masakr peněženek většiny PC hráčů se vrací v podobě letních Steam slev. Opět na nás čekají závratně nízké ceny u desítek různorodých titulů, které by nám snad ani Horst Fuchs nezařídil. K nim se připojí i sbírání limitovaných kartiček a možná i nějaká důmyslná minihra, jako při zimních slevách. (Ty vole, ten telleshopingovej úvod byl hodně divokej, pozn. Tran)

Valve se ale ani tentokrát nevyhnul úniku data začátku Steam slev na internet. Stejně jako několikrát předtím jej na redditu zveřejnil ruský vývojář s přezdívkou MrFreemanBBQ. Všechny jeho předchozí úniky se později potvrdily a bylo tedy jen otázkou času, než se tak stane i tentokrát.

Valve se kvůli početným leakům ohlašování data začátku slev nejspíše vzdalo, tuto povinnost už delší dobu vykonává Paypal. Ten tak konečně oficiálně potvrdil, že letní Steam slevy začnou už zítra 23. června a skončí 4. července.

So it begins.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X