Domů » Články » Uzavřená beta opět zpřístupněna, přidán další EU PvP realm

Uzavřená beta opět zpřístupněna, přidán další EU PvP realm

Okolo Classic WoWka je v posledních dnech velký humbuk, a tak přináším další krátké novinky, týkající se téhle nadcházející reinkarnace. Zátěžový test již máme za sebou, Blizzard se ale rozhodl dát hráčům možnost zahrát si opět v uzavřené betě. Pro velký zájem byl také zřízen další evropský realm.

Uzavřená beta Classicu skončila minulý měsíc a hráčům se podařilo objevit a nahlásit velké množství bugů. Blizzard ve své oficiální zprávě uvádí, že usilovně pracovali na jejich nápravě a umožňuje tak hráčům vrátit se na chvíli do uzavřené bety, aby otestovali, zda-li svou práci odvedli správně. Hrát je možné do dnešního pátku, 16. srpna. Všichni testeři, kteří měli přístup do této bety i předtím, mají možnost se opět na testovací realmy lognout. Avšak postavy, které jste tam měli založené a vyexpené už jsou pryč, nicméně Blizzard nabízí možnost využít připravených postav na 40. levelu a zvyšili i level cap na 45. Objevovat a expit tak bude možno v zónách jako Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, Dustwallow Marsh a Desolace.

Je diskutabilní, jak velký smysl má otevírat betu na 3 dny pro otestovaní tak malého levelového rozmezí. Blizzard se zkrátka asi snaží udržet hype okolo Classicu a dát streamerům prostor k vysílání obsahu. To nic nemění na faktu, že WoW Classic má hráčům, bažícím po old-schoolovém MMORPG zážitku, co nabídnout.

A jelikož byl zájem o tvorbu nových postav a rezervování nicků obrovský, rozhodli se vývojáři otevřít ještě jeden realm pro evropskou část populace s názvem Gehennas. Bude se jednat o  PvP realm pro anglicky hovořící, ve kterém tedy nepůjde kromě některých lokacích označených jako „sanctuary” vypnout PvP combat. Přidán byl 14. srpna a lze si na něm, podobně jako na ostatních realmech, rezervovat až tři nové postavy. Blizzard doporučuje zakládat nové postavy právě zde, neboť na ostatních EU realmech očekává při spuštění Classicu obrovské fronty při logování do hry. Jak ale víme, CZ/SK komunita již pojala za svůj domov realm s názvem Golemagg.

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X