Domů » Články » V Brawl Stars si nyní můžeme vytvořit vlastní skin na hrdinu

V Brawl Stars si nyní můžeme vytvořit vlastní skin na hrdinu

V této multiplayerové FTP mobilní hře, která kombinuje prvky strategie, střílečky a bojovky, máme nyní k dispozici novou, komunitní funkci. Make je popisována jako “místo pro vytváření, sdílení a hlasování o komunitním obsahu pro Brawl Stars”. 

Jedná se výzvu, která oslovuje hráče ke společné tvorbě videoherního obsahu. Make není jednorázovou akcí, ale tématem bude vždy jeden konkrétní hrdina, v tomto případě je to bojovník Bo. O vítězích se rozhodne rovněž komunitně, tedy veřejným hlasováním. Vítězný návrh bude zaslouženě odměněn a to dokonce ve výši 10000 USD (cca 230000 CZK). V úvodním videu můžeme vidět již několik příspěvků jako Bunny Bo, Bo Dragon, Bo Samurai, Horus Bo, Mecha Bo a Parrot Bo. Ve vedení je zatím Horus Bo, stylizovaný do podoby egyptského boha Hora s osmi tisíci hlasy. V závětří se náskok snaží doletět Dragon Bo s počtem sedm tisíc hlasů. Pokud vás soutěž zaujala, více se o ní dozvíte na stránkách Super Cell.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

4 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X