Domů » Články » V Marvel Games údajně nepracují na hře podle Daredevila

V Marvel Games údajně nepracují na hře podle Daredevila(2 minuty čtení)

Jak už jsem byl mnohokrát svědkem, i obyčejný status na Twitteru může znamenat skryté oznámení a rozvířit internetové diskuze. Dalším takovým příkladem budiž tweet Jonathona Dornbushe, jednoho z editorů v americkém IGN. Ten se zeptal na nevinnou otázku, jakého superhrdinu by lidé chtěli ve hře vidět a kdo by ji měl vytvářet.

Slavný herní dabér Troy Baker si musel rýpnout a označil zde Billa Rosemanna, který je viceprezidentem Marvel Games. Rossemann Bakerovi odpověděl: „You, sir, are clearly a man without fear.“ To v češtině znamená „jste muž beze strachu,“ tedy větu, která se v komiksech používá nejvíce ve spojení se slepým hrdinou Daredevilem. Diskuze na sebe nenechala dlouho čekat a fanoušci již vymýšleli teorie, že ve studiu Marvel Games pracují určitě na hře podle komiksu Daredevil.

Sám Bill Rosemann pak této diskuzi musel učinit přítrž a uvést vše na pravou míru. Dle jeho slov není žádná Daredevil hra ve vývoji a reakce na tweet Troye bakera byla jen potvrzením jejich společné touhy vytvořit takovou hru. Zároveň se omlouvá za jakékoli zmatení, které jeho tweet mohl způsobit.

Je trochu škoda, že Rosemann zametl se snem mnoha hráčů, ale na druhou stranu je vidět, že o hru se slepým právníkem, který v noci potírá zločin je velký zájem a mohlo by se jí v budoucnosti nějaké schopné studio věnovat. Nejbližší komiksová hra jsou nyní Avengers, kteří by se měli na pultech obchodů objevit 4. září. Square Enix slibuje dlouhodobou podporu hry a mnoho dalších hrdinů. Možná že se tedy s Daredevilem potkáme právě zde.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X