Domů » Články » V Pokémon GO nyní můžeme posílat připomínky k PokéStopům

V Pokémon GO nyní můžeme posílat připomínky k PokéStopům(1 minuta čtení)

Pokémon GO už dávno otevřelo brány svobodnému obchodování a soubojů Pokémonu mezi hráči. Nyní vývojáři Niantic pracují na vylepšení AI světa, skrze kterou chtějí komunitu hráčů více zapojit do tvorby světa POGO.

Pokud máte Pokémon GO zařazené v každodenním hráčském repertoáru, nebo hru zapnete alespoň párkrát za týden, jistě znáte následující problém. Kolem svého domova lovíte Pokémony, dobýváte staďáky a protáčíte PokéStopy. Najednou narazíte na PokéStop, který ale referuje místo, které se nachází nejméně o tři bloky jinde, nebo se v okolí dokonce nevyskytuje. Někdy zase sedí místo, ale fotka je z jiného místa nebo je rozmazaná. Nyní máme možnost posílat návrhy na vylepšení PokéStopů přímo ve hře. Samozřejmě, že tento mechanismus předpokládá jistou zodpovědnost, proto se featura odemyká hráčům až po dovršení levelu 40. Více informací zjistíte na oficiálních stránkách nebo přímo ve hře na zařízeních s Androidem a iOS. Pomoc vylepšit virtuální svět Pokémon GO také už není pouze na nás, od prosince nám totiž pomůže náš nejvěrnější Pokémon v rámci Buddy Adventure.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X