V novém Prey se můžete přeměnit na hrneček, toaleťák i banán(1 minuta čtení)

Snad jsou vesmírné toaleťáky alespoň třívrstvé

Hry nám často dovolí dostat se do situací, které ve skutečném životě zažít nemůžeme. Taková záchrana galaxie zní skvěle, zato bez návštěvy psychiatrické léčebny z Outlastu se rádi obejdeme. Chystaná střílečka Prey spadá někam mezi – sice nám na triko přistane záchrana galaxie (no fajn, spíše jedné výzkumné stanice), žádný vesmírný med to ale nebude.

Neznáme ovšem žádnou hru, ve které bychom si mohli zahrát za vesmírný toaleťák, banán nebo balíček chipsů. Přeměňování v různé předměty je jedním ze základních kamenů hratelnosti nového Prey a my se už nemůžeme dočkat, jak se po vesmírné stanici Talos I budeme válet v kůži (eh) hrníčku na kafe.

Akce od Arkane Studios ale nabídne mnohem více. K dispozici budou i létající drony, pomocí kterých se dostaneme na těžko dostupná místa. Do rukou se nám také dostane střílna, pokud teda budeme dost rychlí a nerozstřílí nás originál na transformující cáry.

Prey sice má se svým předchůdcem kromě jména pramálo společného, avšak rýsuje se jako kreativní a zábavná hra. S jistotou uvidíme až 5. května, kdy se deprimovaný vědec a měnící se mimozemšťané dostanou na PC, PS4 a Xbox One.

Čtěte také: Nový Prey prej vyjde v květnu, odhalil nový trailer

Source :
X