Domů » Články » Herní novinky » V šíleném simulátoru rodiče se snažíte zachránit své dítě před zabitím – a naopak

V šíleném simulátoru rodiče se snažíte zachránit své dítě před zabitím – a naopak

Bejt rodičem je prostě těžký.

Dovolím si tvrdit, že na děti mám ještě docela hodně času. Po zhlédnutí gameplaye na Who’s Your Daddy si ale říkám, jestli vůbec mám přemýšlet o ratolestech a zda není lepší odletět zpět do Vietnamu a věnovat se do konce života zenové meditaci.

V tomhle netradičním simulátoru totiž máte v roli rodiče jeden jediný úkol – zabránit svému dítěti (tedy druhému hráči), aby se zabil. To je naopak cílem batolete. Zatímco tedy rodič schovává nebezpečné předměty, zamyká léky a ucpává zásuvky, děcko se snaží najít cokoliv, co by ho spolehlivě poslalo na onen svět.

A možností má přehršel. Může se zavřít do trouby a upéct se k smrti, utopit ve vaně, dostat pořádnou ránu elektřinou po chvilce šťourání se v zásuvce či otrávit prostředkem na praní. Vskutku netradiční 1v1 multiplayer!

Nápad je to rozhodně zajímavý a originální, byť grafická stránka by si asi zasloužila lepší péči (už proto, že dítě vypadá spíše jako zplozenec z Lovecraftových povídek). Who’s Your Daddy je momentálně v rané verzi a bojuje o přízeň na Steamu.

A taky je ke stažení zdarma.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X