Chystá Valve konečně velké hry? Do studia se vrátil spoluautor scénáře Portalu 2(1 minuta čtení)

Zvrat za zvratem
Valve

Je tomu něco málo přes rok, co z Valve začali odcházet dlouholetí zaměstnanci. Jedním z nich byl scénárista Jay Pinkerton, který spolupracoval na Portalu 2 nebo sérii Meet the… pro Team Fortress 2. Vloni ze studia odešel, letos se tam ale vrátil.

Do studia přišel v roce 2008, kdy se do obchodů dostal Orange Box. Vývojáři tehdy plánovali spoustu doprovodného obsahu pro Team Fortress 2 a další hry z balíku, Pinkerton se proto podílel na tvorbě série Meet the…, komiksů nebo Portal 2.

Zvídavý uživatelé na redditu si ale nedávno všimli, že se Pinkerton do Valve vrátil. Nové hry ale od něj nejspíše čekat nemůžeme, jak naznačuje jeho nová pozice. Podle veřejného seznamu zaměstnanců je Jay Pinkerton zapsán jako „Other Experts“. Do vágně popsané kategorie mimochodem zapadá i Gabe Newell.

Co Pinkerton a Valve plánují, tak můžeme jedině hádat. Nejpravděpodobněji se stávajícími vývojáři konzultuje stále rozvíjející se příběh Team Fortress 2 nebo Artifactu, který má vyjít v listopadu. Rádi bychom se ale mýlili a nějaký indie kousek v podobě (ehm) Half-Life 3 by nám rozhodně nevadil.

Čtěte také: No Man’s Sky: NEXT přitáhl zpět desetitisíce hráčů Steamu. A sbírá kladné recenze

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=bnwJ1P3hcqs” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X