Domů » Články » Valve představilo Half-Life: Alyx v novém traileru

Valve představilo Half-Life: Alyx v novém traileru

Nový přírůstek do série Half-Life s podtitulem Alyx byl konečně řádně představen a ve vůbec prvním traileru mohou hráči vidět i nějaký ten gameplay. Nutno říci, že vypadá sakra dobře. 

Podle designéra Valve Grega Coomera je Half-Life: Alyx největším projektem Valve vůbec. Nikdy předtím na jedné hře nepracovalo tolik lidí. Asi třetina z nich se podílela na vývoji předchozích dílů a někteří dokonce i na tom prvním. Vývojáři slibují, že nová hra bude mít vše, co je pro sérii typické, jako je řešení puzzlů, průzkum světa nebo solidní příběh, který se tentokrát odehrává mezi prvními dvěma díly. Alyx a její otec Eli dávají dohromady odboj proti okupaci Země mimozemskou rasou Combine a hráči se v její kůži budou snažit zachránit budoucnost lidstva. 

Titul by měl být kompatibilní se všemi headsety připojenými k PC. Ti, kteří doufají v klasickou neVR verzi, budou zklamaní. Vypadá to, že se jí nedočkáme. Hra by měla vyjít v březnu 2020 a pokud již vlastníte Valve Index, budete ji mít zdarma. Jinak ji pořídíte za 60 dolarů.

Source :

PC Gamer

Tereza Chvostová
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

1
Komentujte

avatar
1 Comment authors
Ug4t0R Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ug4t0R
Admin
Ug4t0R

Half-life 3 confirmed!

X