Valve spustilo Steam Chat, novou aplikaci na mobilní telefony(1 minuta čtení)

Hezčí, lepší, rychlejší a hlavně novější. Přesně, čtete dobře. Valve se rozhodlo, že namísto upgradu prostředí původní Steam aplikace na telefony, jednoduše udělá appku novou, tentokrát ale soustředěnou na konverzace s kamarády.

“Stará” aplikace zůstává, takže nemějte obavy. Přes nový Steam Chat si totiž hry nenakoupíte, nemůžete používat Steam Market ani sledovat herní novinky, jedná se výhradně o chat. Asi si říkáte, k čemu to je, když psát s lidmi si můžete i na starší aplikaci. V chatu nyní můžete přátelům posílat obrázky a gify! Jedná se tedy o plnohodnotný messenger pro hráče.
Valve slibuje, že na Steam aplikaci nezapomnělo a v blízkých měsících dostane novou aktualizaci, která by měla zlepšovat ochranu a bezpečnost. Takže se sice nedočkáme předělání designu, ale alespoň něco.

Source :

Eurogamer

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.