Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Odhalení požitkářského klanu Toreador(1 minuta čtení)

Již oznámené frakce – rebelující Brujah a černokněžnícký spolek Tremere doplní hedonistický klan Toreador. Na zveřejnění čekají ještě další dvě.

Kromě nedávného oznámení nového příběhového RPG z prostředí Vampire the Masquerade, nám vývojáři z Hardsuit Labs pomalu odkrývají herní prostředí Bloodlines 2. Prolévat krev budeme moci ve jménu jednoho z pěti klanů, přičemž nově oznámený Toreador zaujme příznivce excentrické elegance, alkoholového opojení a neřestných radovánek. Hlavní přednosti tohoto klanu jsou krása a umělecký cit, což přetavují do spřádání sítě manipulativních intrik. Kromě nadpřirozeného charismatu se následovníci klanu Toreador vyznačují nadlidskou hbitostí a schopností ohýbat čas. Pokud zatím žádný z klanů nerezonuje s vaší představou o nočním lovu, čekají na nás ještě další dva klany – v této souvislosti je možné, že budou použity některé z původních Bloodlines. Pokud vaši zhýralou duši Toreador oslovil, můžete se dozvědět více v úvodním traileru níže.

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.