Domů » Články » Herní novinky » Upíří radovánky se blíží. Vampyr oznamuje datum vydání a chlubí se temným trailerem

Upíří radovánky se blíží. Vampyr oznamuje datum vydání a chlubí se temným trailerem

Připravte si česnek a naostřené kolíky

Další série teenagerského dramatu Life is Strange je sice stále v nedohlednu, zato upíří RPG od stejných autorů se pomalu připravuje na své vydání. Vampyr od studia Dontnod se dočká premiéry v červnu, na což upozorňuje novým trailerem, který přibližuje hlavní zápletku z prostředí temného poválečného Londýna.

Ve hře Vampyr hrajete za londýnského doktora Jonathana Reida, který byl ihned po svém návratu z Velké války proměněn na upíra. Svět, který znal, je v troskách a Reid odhaluje existenci nového temného světa, kde spolu ve stínech žijí nadpřirození tvorové a členové tajných spolků.

Coby novopečený upír stižený neuhasitelnou žízní po krvi se Reid pokouší vyložit si nadpřirozeno tím nejlepším způsobem, který zná: racionálním uvažováním. Ale mezi podivnými spolky, záhadnými vraždami a chystaným velkoplošným honem na upíry budou jeho vědecké závěry čelit té největší zkoušce.

Kupředu ho žene osobní touha zjistit, kdo způsobil jeho proměnu a proč, a tak pokračuje v pátrání po léku na zhoubnou nemoc, která decimuje obyvatele města. Přitom se ale musí vypořádat se svou povahou krvesaje a se strašlivým nutkáním krmit se na těch, které přísahal chránit…

Vampyr vychází 5. června na PlayStation 4, Xbox One a PC v originální anglické verzi. Trailer s českými titulky můžete za doprovodu strašidelné verze skladby (Don’t Fear) the Reaper zhlédnout níže.

Čtěte také: Humble Bundle přišel se strategickým balíkem. Část peněz půjde na ochranu velryb a delfínů

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=kSP5iULE8IQ” /]

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)
X