Domů » Archiv » Vánoce 2019 » Vánoce 2019 | Inspirace a tipy na dárky #1

Vánoce 2019 | Inspirace a tipy na dárky #1

Vánoce jsou za dveřmi a i geeci mají rádi dárky. Máme tu tedy inspiraci na dárky pro fanoušky her, filmů nebo i komiksů.

Temné noci – Metal
Jak jinak bych já mohl začít, než komiksem. V prosinci vychází poslední díl z třídílné série Metal. Pokud tedy máte rádi komiksy a obzvláště Batmana, je tohle jasná volba. Recenzi na první dva díly si můžete přečíst zde a zakoupit pak přímo u nakladatelství Crew.

Temné noci – Metal
Temné noci – Metal 2 Temní rytíři

Funko POP figurka Mandalorian
Jakožto fanouška Star Wars, i mě do svých spár dostal seriál Mandalorian. Samozřejmě k němu vyšly i pěkné Funko POP figurky, z nichž asi nejhezčí je samotný Mandalorian. Zakoupit jej můžete na příklad na BlindBox.cz.

Once Upon time in Hollywood – Vinyl Soundtrack
Co by to bylo za Vánoce bez hudby! Tohle sice nejsou koledy, ale atmosféru konce 60. let v Hollywoodu si s tímhle soundtrackem určitě užijete. I já jej hodlám zařadit do své sbírky vinylů. Tarantino je pro mě prostě pan režisér a ve svých filmech měl vždy geniálně vybranou hudbu. Zakoupit jej můžete třeba v Bontonlandu.

Death Stranding
Hra jako dárek vždycky potěší a v tomto případě vystačí i na pěkně dlouho. Očekávaná hra Hidea Kojimy se konečně dočkala vydání a již nějakou dobu je na pultech obchodů. Pro mě jsou hry od Kojimy srdcovou záležitostí. Takže tenhle simulátor poslíčka, který musí spojit lidstvo, je pro mě opravdu must have. Hru seženete například v JRC nebo jiném herním obchodě.

Krev, pot a pixely
Po náročném hraní si můžete odpočinout u dobrého čtení. Jelikož se poslední dobou čím dál více zajímám o to, jak se dělají hry, je tohle jasná volba. Každá kapitola se popisuje vývoj jedné hry a některé z nich se ani nedočkaly vydání. Pokud tedy chcete dobrou knihu, zamiřte třeba na Luxor.cz

LEGO Star Wars Sandcrawler
Nebyl bych to já, kdyby se tu neobjevilo lego. Jo, mohl jsem sem dát nějaký velký set za x tisíc, ale proč bych to dělal? Mně se líbí i ty o poznání menší, ale přesto dost velké sety, jako třeba právě Sandcrawler. Javové jsou totiž nejlepší obchodníci se šrotem a jejich zvuky vydají za tisíc slov. Stavebnici lze sehnat na oficiálních stránkách LEGO.cz.

Zápisník filmožrouta
A jako poslední tu mám praktickou věc pro všechny, kteří v dnešní době ještě nezanevřeli na klasické zápisníky, stejně jako já. Zápisník filmožrouta je super pro vedení takové své soukromé, filmové databáze. Navíc je zde spousta zajímavostí z filmů a vtipné kresby. O zápisník se postarali kluci z www.moviezone.cz a zakoupit jej můžete například zde.

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X