Domů » Archiv » Vánoce 2019 » Vánoce 2019 | Inspirace a tipy na dárky #2

Vánoce 2019 | Inspirace a tipy na dárky #2

“Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady!”
Vždy, když slyším tuhle znělku z reklamy na jeden nejmenovaný nápoj, říkám si, že je čas vážně popřemýšlet nad tím, jaké dárky pořídím. Tenhle rok to ve mě tedy nespustila reklama, ale naše šéfová v redakci s tím, že máme každý napsat 7 tipů na dárky pod stromeček. Zděšení střídalo hrůzu, protože jestli jsem na něco špatná, je to tohle. Koupit dárky těm, které znáte a zhruba víte co si přejí těžké není, ale u obecných dárků je to horší. Ale něco jsem vymyslela, tak se na to pojďme podívat. A tentokrát si k těm tipům udělejte teplé kakao, ať se dostanete do správné nálady! 

Kigurumi (cena od 890,- Kč, odkaz)
Ano, tohle možná není ten nejoriginálnější dárek ale je to něco, z čeho se nebudete chtít vysvléknout a mě můžete věřit, protože při psaní ho na sobě mám a upřímně, trochu se bojím momentu, kdy mi nebude hloupé v tom jít do schránky a při největší zimní krizi třeba i s košem. Takže jestli je u mě něco tuhle zimu jisté, tak to, že ji strávím v medvídkovském kigurumi. 

Herní figurka (limitovaná edice 1.499,- Kč, odkaz)
V téhle redakci se tu sejde asi víc tipů na různé figurky. Přece jen, vyloženě se to nabízí. Já jsem si vyhlédla Ciri, konkrétně v Nendoroid podobě. Přijde mi roztomilá a na poličce se mi bude hezky vyjímat. 

Cestovní hrnek (cena 349,- Kč, odkaz)
Žádný milovník kávy a čaje se neobejde bez cestovního hrnečku. Konkrétně já, jakožto fanda Harryho Pottera (Zmijozel, pochopitelně, jak jinak), jsem si vyhlédla hrnek právě s HP tématikou. Ale na dané stránce je ještě varianta hrnku Game of Thrones nebo Star Wars. S takovým hrnkem to jsou hned lepší rána! 

Kniha (cena od 201,- Kč, záleží na daném knihkupectví)
Přece jen, jsou Vánoce svátky klidu a míru. Tak proč si neudělat radost pěknou knihou! A třeba rovnou od mistra Stephena Kinga? Večery hned získají jiný punc, při hltání té správné hororovky, ne? Konkrétně mám na mysli novinku s názvem Puls, ve které se civilizace dostává do dalšího období temna a to ohromnou rychlostí. Ani ti největší skeptici nepočítali s tím, jak rychle taková doba může nastat. Ti, co přežijí nemají ale vůbec vyhráno, naopak. Jsou v náruči černočerného hororu plného násilí a chaosu…

Originální záložka (cena od 421,- Kč, odkaz)
Když už budete mít nějakou tu knihu, chtělo by to také parádní záložku, ne? No a tady si dost možná vyberete. Nebo spíš nebudete vědět, kterou si vybrat. Ale když je to na ty Vánoce, možná byste si mohli vybrat dvě… hm?  

Zápisník (cena od 119 Kč, odkaz)
Pokud si rádi zapisujete myšlenky nebo jste amatérští pisálci, určitě by se vám hodil další zápisník, třeba s tématikou vašeho oblíbeného seriálu nebo filmu. S takovým zápisníkem vám půjde to psaní samo. 

Deskovka (cena 1.899,- Kč, odkaz) 
Představujte si se mnou; píše se rok 1920 a první Velká válka skončila. Kapitalistický městský stát, známý pod názvem Továrna, který popoháněl války výrobou těžkých ozbrojených strojů, uzavřel své brány. To se ovšem nelíbí sousedním zemím a díky tomu začíná atmosféra kolem Továrny řádně houstnout. Co teď? Obyvatelé opouštějí své domovy, protože dobře vědí, že válka se může vrátit co nevidět. Kdo z pěti vůdců národů získá slávu a moc? Kdo bude vládnout východní Evropě? Kdo bude velikánem a bude mít nejbohatší sklizeň? No, kdo?! Tak zhruba o tomhle je desková hra s názvem Scythe. Pozvěte své přátelé nebo i rodinu a pusťte se do boje!

Nika Binarová
Written by
Ideální den je ten, kdy můžu jíst, číst, spát nebo hrát, ideálně hezky jedno po druhém. Přelouskám téměř cokoli a obvykle mám rozečtených více jak pět knih najednou. Když se mi dostane do rukou kniha, to první co udělám je, že si přečtu první a poslední stránku než ji začnu číst tak, jako normální člověk.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X