Domů » Archiv » Vánoční rádce » VÁNOČNÍ RÁDCE: O čem herní nerdi sní 2. část

VÁNOČNÍ RÁDCE: O čem herní nerdi sní 2. část

Milí Ježíšku, k Vánocům bych si přál něco jemného, chlupatého a tulivého…

Nevíte, co si přát letos k Vánocům, nebo co k nim naopak pořídit takovému hernímu nerdovi? Nebojte, ani v jednom případě na to nejste sami. Připravili jsme si pro vás totiž seriál na téma, o čem každý fanoušek videoher sní.

Pod hledáček jsme si opět vzali plyšáky, ale tentokrát jsou spíše pro ty menší nerdy. Stále jsou sice roztomilí a chlupatí, pochází ovšem z Minecraftu!

Nevíte, co si přát letos k Vánocům, nebo co k nim naopak pořídit takovému hernímu nerdovi? Nebojte, ani v jednom případě na to nejste sami. Připravili jsme si pro vás totiž seriál na téma, o čem každý fanoušek videoher sní.

Pod hledáček jsme si opět vzali plyšáky, ale tentokrát jsou spíše pro ty menší nerdy. Stále jsou sice roztomilí a chlupatí, pochází ovšem z Minecraftu!

Kostlivec, který běžně číhá ve tmě, aby šípem skolil neopatrné hráče. Nemusíte se ho však bát, protože tenhle téměř 30 cm vysoký fešák je dodáván bez luku a šípů, aby náhodou nedošlo k úrazu.

Enderman s fialovýma očima a efektem podobnému portálu je jedním ze zajímavých zpestření hry. Tento vcelku přátelský tvor (pokud se na něj tedy příliš dlouho nedíváte – pozn. redakce) se rád teleportuje a zároveń přesouvá bloky. Nemějte však obavy, tenhle 43 cm potvorák vám nikdy nic neschová.

Creeper pokaždé strašně rád vybouchne a jediné co mu k tomu stačí je, aby se k němu hráč přiblížil. Můžeme však zaručit, že tenhle zelený mrňous vám díru do domu neudělá.

Source :

Redakce

X