Domů » Články » Herní novinky » VÁNOČNÍ RÁDCE: O čem herní nerdi sní 11. část

VÁNOČNÍ RÁDCE: O čem herní nerdi sní 11. část

Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přál knihu o hrách…

Nevíte, co si přát letos k Vánocům, nebo co k nim naopak pořídit takovému hernímu nerdovi? Nebojte, ani v jednom případě na to nejste sami. Připravili jsme si pro vás totiž seriál na téma, o čem každý fanoušek videoher sní. A protože máme opravdu rádi knihy, dáme si je ještě jednou. Tentokráte se ovšem zaměříme na knižní rozšíření a adaptace populárních herních značek.

Těch jsou mraky, ne všechny bohužel patří do kategorie těch čtivých. Vybrali jsme pro vás proto jen ty nejlepší kousky a série, u kterých zkrátka nemůžete sáhnout vedle (takže žádný Minecraft děcka – pozn. redakce)!

Warcraft: Válka prastarých je velice kvalitně sepsaná trilogie, kterou by měl mít na seznamu povinné četby každý fanoušek Warcraft universa. Richard A. Knaak zkrátka psát umí a tohle je rozhodně jeden z jeho lepších počinů!

Tuhle sérii si můžete objednat třeba na Fantomprint.cz 

Halo: Potopa je prvním a bezkonkurenčně nejlepším dílem knižní Halo ságy pojednávající o událostech a pozadí stejnojmenné herní série. Kdo je to Master Chief a proč vlastně likviduje emzáky ve velkém? Tady se to všechno dozvíte, aniž byste museli brát do ruky gamepad!

Tuhle knihu si můžete objednat třeba na Fantomprint.cz

Assassin’s Creed a jeho osm dílů v dárkovém boxu? Přiznáme se, že jsme je ještě nečetli, ale tahle herní série se vždycky mohla chlubit solidním příběhovým pozadím. Navíc z boxu můžete udělat hned osm balíčků, a to se taky počítá!

Tuhle dárkovou edici si můžete objednat třeba na Fantomprint.cz

Source :

Redakce

X