VÁNOČNÍ RÁDCE: O čem herní nerdi sní 5. část

Milí Ježíšku, k Vánocům bych si přál něco jemného, chlupatého a tulivého…

Nevíte, co si přát letos k Vánocům, nebo co k nim naopak pořídit takovému hernímu nerdovi? Nebojte, ani v jednom případě na to nejste sami. Připravili jsme si pro vás totiž seriál na téma, o čem každý fanoušek videoher sní. Pod radary jsme ještě jednou a naposled vzali plyšáky, ale tentokrát jsou spíše pro ty co touží po vlastním plyšovém parťákovi. Jsou pořád roztomilí a chlupatí, ale tentokrát jsou to Pokémoni!

Pikachu je žlutá potvůrka s Ashovou čepicí na hlavě. Se svojí velikost 26 cm určitě rozzáří oči každému milovníkovi Pokémonů. Je jedno jestli je obdarovaný malý či velký, protože každý chce mít doma Pokémona, kterým to všechno začalo.

Squirtle miluje vodu jako sám život a není divu, když se řadí mezi tzv. vodní Pokémony. V ojedinělých případech se však může spřáhnout s dalšími svého druhu a začít přepadat počestné pocestné. Nemusíte se však bát, tenhle 20 cm modrásek bude u vás doma sekat neskutečnou latinu.

Flareon je jedním z ohnivých Pokémonů, se kterým musí být táboření jedna radost a se svojí velikostí 20 cm se určitě vejde i do batůžku. U tohohle exempláře se nemusíte obávat, že by vám doma něco nečekaně podpálil, protože zrovna tenhle jedinec je učiněný beránek.

Zdroj:

Redakce

Petra Kotrbová
Redakční sluníčko v tom smyslu, že vám způsobí rakovinu kůže, pokud se na ní jenom zle podíváte. No a následně si vás podají Amahara s Pro-sekem, protože na milovanou ženu a snachu klanu Kotrbů se nesahá! Byli jste varování