Vánoční update pro CS: GO přinesl OP zbraň a slepice v oblečku

Revolver ale spíše vyvolává rozpaky.

Counter-Strike: GO je jedna z her, kterou jsem si radši zakázal, jinak bych v ní utopil moře času. Je ale milé sledovat zpovzdálí, jak se Valve stará o jednu z jejich nejvýdělečnějších vlajkových lodí. Vánoční update přesto spíše vyvolává rozpaky.

Jejich původcem je nová zbraň, konkrétně revolver R8. Dle ohlasů hráčů je jednoduše moc silná a za cenu pouhých 850 dolarů si málokdo vezme do výbavy něco jiného. Je možné, že zbraň zmizí po uplynutí svátků, či spíše tak zní přání komunity.

Zároveň si autoři pohráli se statistikami řady zbraní a mechanik, což některé hráče poměrně vyvedlo z tempa. Hloubkový rozbor změn arzenálu můžete omrknout na tomto redditovém vlákně – rozhodně toho není málo. (Díky, Dane!)

Do hry nově přibyl killcam, tudíž si můžete ověřit, jestli byl nepřítel prostě zkušený, nebo souložil s vaší mámou. Novinkou je i možnost hlasovat o 60vteřinový timeout pro případ, že byste si s týmem potřebovali něco vyříkat. Třeba i v ruštině.

V neposlední řadě dostaly slepičky vánoční ohoz, aby navodily do hry trošku sváteční atmosféru. Zda se jedná stěžejnější změnu než R8, to už necháme na vás.

counter_strike_global_offensive_revolver_1

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz