Domů » Články » Vávra: Kingdom Come je z velké části hotov. Už se jen optimalizuje

Vávra: Kingdom Come je z velké části hotov. Už se jen optimalizuje

Titul je ve finální fázi vývoje, ale na datum vydání si budeme muset ještě počkat

Po několikaletém vývoji a lákání fanoušků je Kingdom Come: Deliverance konečně ve finální fázi vývoje a podle nejnovějšího updatu už se pracuje pouze na optimalizaci. Do hry se dostaly i funkce, u kterých Vávra zpochybňoval funkčnost, některé prvky ale naopak nespatří světlo světa kvůli jejich náročné implementaci do českého RPG.

V novém vývojářském deníčku se Dan Vávra rozpovídal o aktuálním stavu titulu – co vše se do hry nakonec dostalo a co naopak kvůli složité implementaci chybí. Hra je oproti původním plánům mnohem větší a co do obsahu i štědřejší. Jelikož se do systému povedlo zakomponovat funkce, o kterých vývojářský tým pochyboval, dočkáme se tak například i boje s tyčovými zbraněmi – jmenovitě halapartnami.

Naopak se bohužel nedočkáme psích společníků. Ve hře se čtyřnozí chlupáči samozřejmě objeví, po svém boku je ale nečekejte. Dát dohromady funkčního psího parťáka bylo tak náročné a problémové, že jej vývojáři prozatím raději vypustili. To samé platí i pro kovářskou minihru, slibovanou ještě během crowdfundingové kampaně. V plné verzi si tak budete moci aspoň vybrousit meč. Jistých omezení se dočkal i boj na koni.

Součástí videa je i krátká ukázka českého dabingu. Dozvíte se, jak je na tom mimika postav a jakého zlepšení se dočkal systém questů. I když je titul ve finalní fázi vývoje, přesného data vydání jsme se zatím nedočkali, ostatně je stále na čem pracovat. Pokud se o novinkách a přidaných funkcích ve hře chcete dozvědět více, doporučujeme vám zhlédnout nejnovější videoblog níže.

Čtěte také: Chystá se uzavřená beta Ghost Recon: Wildlands. Přihlašujte se

0 0 vote
Article Rating
Source :

YouTube

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X