Ve From Software možná pracují na titulu pro Playstation VR(1 minuta čtení)

Spekulace o nové hře se objevily po zmínění PSVR ve videu shrnujícího historii firmy a její budoucnost.

From Software je japonské studio nejlépe známe pro svou Dark Souls sérii. Studio bylo sice založeno již v roce 1986, první hru nazvanou King’s Field ale vydalo až v roce při launchi prvního Playstationu.

Od té doby From Software vydalo přes 50 titulů na třech generacích konzolí. To je úctyhodné číslo, obzvláště pro japonský trh, na který se studio zaměřuje. Není tedy divu, že si vývojáři tento úspěch chtěli nějak připomenout.

Níže přiložené video zaznamenává historii studia a rozděluje ji do tří etap. Každá etapa se zaobírá jednou generací konzolí a s ní i vydanými hrami. Co ale překvapilo nejednoho hráče na internetu, je zakončení videa s plány pro budoucnost.

Ty začínají rokem 2017, na čemž by nebylo nic divného. Co ale všechny překvapilo, byly vyjmenované konzole. Kromě Playstationu 4 a Xbox One se objevilo i Playstation VR, ještě připravované brýle pro virtuální realitu od Sony.

Již dříve se ředitel studia Hidetaka Miyazaki zmínil o plánech na vytvoření několika nových projektů, jednou z možností by dokonce mohlo být sci-fi. Je zcela možné, že minimálně jedna z těchto plánovaných her se na Playstation VR dostane.

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na