Domů » Články » Ve Fortnite se nyní proletíte ve vrtulníku

Ve Fortnite se nyní proletíte ve vrtulníku

V Epic Games nezahálí a Fortnite zásobí stále novým obsahem. Nyní se z hráčů stanou prakticky tajní agenti a konečně se využijí heliporty, které jsou po celé mapě.

Právě prázdné heliporty upozorňovaly hráče na to, co se přesně chystá. Ve hře totiž nyní naleznete helikoptéru, která se bude náhodně objevovat na mapě. Proletět se může celkem pět lidí, takže váš Squad nejenže bude vypadat stylově, ale získá i taktickou výhodu nad proradnými nepřáteli. To ovšem není vše, spolu s helikoptérou se do hry dostane i nový mód progresu s názvem The Spy Games, které umožní hráčům vyzkoušet nové gadgety a výhody. Ovšem má to jeden háček, abyste mohli využívat výhody od Ghosta a Shadowa, musíte se zúčastnit operace Dropzone. Tento mód je časově omezený a hráči musí získat intel, aby poté mohli využít nějakou z výhod.

Změn se dočkala i samotná mapa, kde nyní najdeme změněné hřiště v Pleasant Park, ze kterého je nyní heliport a také Oil Rig se dočkal vylepšení, nebo spíše řekněme devastace, protože jej nyní najdete zničený. Pokud tedy nemáte co dělat, jakože opravdu nemáte, protože beztak je polovina z vás v karanténě, můžete se alespoň proletět helikoptérou a zahrát si na špióny.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X