Domů » Články » Zajímavosti » Days Gone: Ve hře se objevila nová výzva

Days Gone: Ve hře se objevila nová výzva

I když Days Gone neměla ten nejpříjemnější start, ve studiu Bend nelení a hru neustále vylepšují a upravují. Navíc do ní přibývají pravidelné výzvy. 

Zatímco v první výzvě jsme se museli postavit hordám nemrtvých Freakerů, v té druhé nám po krku půjde lidský gang Marauderů a je pouze na vás, jak se jim postavíte. Stačí chytře kombinovat zbraně a využívat prostředí. Samozřejmě čím déle přežijete, tím více bodů nasbíráte a o to lepší bude váš loot. V odměnách najdete skiny na motorku, zbraně, nebo třeba nové charaktery v podobě vedlejší postav u příběhové části.

Nové postavy lze využívat jen v rámci výzev, většina odměn se vám však přenese i do příběhové části, kde budou kdykoliv k dispozici. Určitě je nutné podotknout, že aktualizace s výzvou je zcela zdarma a hru čeká ještě deset podobných výzev. Jednou z nich mají být i závody na motorkách, takže nepůjde vždy jen o akci. I když kdo ví, třeba svého soupeře budete moci sestřelit z motorky. Navíc výzvy nejsou nijak časově omezeny, takže se nemusíte bát, že by vám nějaká unikla. Doufám, že se vývojáři o hru nepřestanou starat a třeba přinesou i nějaké větší příběhové DLC.

X