Domů » Články » Ve hře Overwatch započíná nový vánoční event

Ve hře Overwatch započíná nový vánoční event

Ačkoliv do Štědrého dne máme ještě času dost, pro hráče Overwatch začínají Vánoce předčasně. Konkrétně v podobě nového vánočního eventu,Winter Wonderland 2019, který přinese spoustu nových kosmetických změn a oživí již dříve oblíbené herní módy.

Počínaje včerejším dnem započalo vánoční šílenství na všech videoherních mapách a naši známí hrdinové se opět pro jednou oblékli do pletených svetrů. Hráči se tento rok mohou těšit na oblíbené herní módy “Yeti hunter” nebo “Mei’s Snowball Offensive”, který dostane i augmentovanou verzi s názvem “Snowball Deathmatch”. V tomto modu bude se bude 8 hráčů bít o to, kdo první dosáhne 15 eliminací a dojde tak sladkého vítězství. Každý z hráčů bude hrát za postavu Mei s obdobně pozměněnou zbraní, jako v původní verzi sněžného koulování. Novinkou bude možnost chytit nepřátelské kuličky, jež se vám po úspěšném zachycení přetvoří na vlastní munici.

Mimo jiné bude hráčům umožněno každý týden vyhrát epický skin, stačí pouze získat 9 výher v jakékoli herní variaci. Během prvního týdne bude odměnou Ugly Sweater Soldier: 76 a následovat bude Holly Moira a Snow Angel Mercy. Co se týče nových legendárních skinů, vývojáři se tentokrát vydali cestou skandinávské mytologie a můžete se tak těšit třeba na Doomfista z Jotunnheimu a spoustu dalších. Všechny skiny si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách hry.

Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X