Domů » Články » Ve hře The Last of Us Part II si užijeme napětí i na nejnižší obtížnost

Ve hře The Last of Us Part II si užijeme napětí i na nejnižší obtížnost

Ve studiu Naughty Dog už několikrát dokázali, že umí vytvořit příběh, který hráče vtáhne a nepustí. Samozřejmě je důležité i napětí, které vývojáři v Uncharted a The Last of Us dotáhli k dokonalosti.

Stejně tak tomu má být u The Last of Us Part II, které si dle slov Neila Druckmanna užijí i hráči, kteří budou hrát na nižší obtížnot. Pro studio to samozřejmě byla velká výzva, protože mít stejný zážitek na všechny obtížnosti se snadno řekne, ale hůř udělá. Neil Druckman to pro mexický magazín 3DJuegos okomentoval slovy: „Chtěli jsme, aby hra byla přístupná všem hráčům. Přece jen, každý má trochu jiné schopnosti a nezvládá obtížnější pasáže, hůře slyší nebo má pomalejší reflexy. Chtěli jsme si tedy být jistí, že si hru všichni užijí stejně. Je to důležité pro příběh samotné Ellie a pro to, co ve vás hra po dohrání zanechá.“

Nepřátelé by měli reagovat, když jim třeba zabijete někoho blízkého a na každého bude platit jiná taktika. Kromě lidských nepřátel a znetvořených Clickerů vám cestu zkříží i psi.

Dobrou zprávou je, že pokud budete chtít opravdovou výzvu, máte jí mít. Dáváte přednost filmovému zážitku a příběhu? Také není problém. K atmosféře hry by navíc měl přispět i nový systém umělé inteligence, na kterém v Naughty Dog poslední léta pracovali. Budete čelit neustálému strachu, co nebo kdo na vás za rohem čeká. Je tedy na vás, zda budete bojovat nebo takticky utečete a schováte se. Jak to celé dopadne uvidíme již 21. února, kdy hra vyjde na PlayStation 4.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X