Domů » Články » Herní novinky » Ve World of Warcraft se objevil legendární „kraví level“ z Diabla

Ve World of Warcraft se objevil legendární „kraví level“ z Diabla

Můůůů!

Studio Blizzard neodmyslitelně patří do síně slávy herní scény. Jedním z jeho největších úspěchů bylo Diablo, které se na pulty obchodů dostalo 31. prosince 1996. Izometrické RPG uchvátilo hráče na velmi dlouhou dobu, stejně jako nástupce Diablo II z roku 2000. Právě v sequelu se nachází legendární „easter egg“ v podobě levelu plného krav s obřími sekyrami.

Mezi fanoušky se „kraví level“ velmi rychle uchytil, čehož Blizzard využívá dodnes. Na slavnou úroveň naráží vývojáři poměrně často i v ostatních hrách a dvacáté výročí od vydání prvního Diabla není žádnou výjimkou. The Secret Cow Level totiž přichází do MMORPG giganta World of Warcraft.

Vstup do země krávám zaslíbené je pro členy Hordy a Aliance mnohem obtížnější, než tomu bylo v druhém Diablu. Nejdříve musí zavraždit NPC Treasure Goblin, které se objevuje jen v Broken Isles, Legion dungeonech a kanálech Dalaranu. Úkol to není jednoduchý, goblin má mnoho životů a navíc se snaží co nejrychleji odteleportovat do bezpečí.

Po jeho zabití se hráči přenesou na Yorgenovů statek v Duskwoodu, který zrovna okupuje agresivní dobytek. V jeho čele stojí Cow King, po jehož přemožení mohou hráči získat dvanáctistrunnou kytaru nebo repliku kravích seker z Diabla II.

Vstup do „kravího levelu“ není nijak omezen, avšak Cow Kinga je možno vylootovat jen jednou denně na jedné postavě. Blizzard do WoWka přidal i několik dalších Diablo bonusů, raději si ale pospěšte. Oslava dvaceti let Diabla totiž končí již 11. ledna.

Čtěte také: Druhý Warcraft film bude opět o lidech a orcích. Pokud dostane zelenou

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X