Domů » Články » Vedlejší mise pro první Assassin’s Creed vznikly těsně před vydáním

Vedlejší mise pro první Assassin’s Creed vznikly těsně před vydáním(2 minuty čtení)

To, že je vývoj her složitá a dlouhá práce, není asi nutné zmiňovat. Jednou z her, která si prošla pěkně trnitou cestou a její vývoj nebyl rozhodně klidný, je i první Assassin’s Creed. Tehdy nová hra od Ubisoftu totiž původně neměla mít žádné vedlejší aktivity, ale to se na poslední chvíli změnilo.

Charles Randall, který měl na starost vývoj umělé inteligence, se na svém Twitteru podělil o to, jak vývoj vedlejších misí vlastně probíhal: „Ok pokud jste hráli první díl Assassin’s Creed, určitě víte, že tu bylo spoustu vedlejších misí. Co kdybych vám řekl, že tyhle mise tu ani být neměly,“ napsal Randall na svém Twitter. Dále se zmínil, že příkaz k vytvoření vedlejších misí, jako byly vraždy templářů, přišel na poslední chvíli. Údajně si totiž hru před vydáním zahrál syn CEO Ubisoftu a řekl, že hra je nudná a není v ní co dělat. Nakonec upřesnil, že ohledně syna CEO to není úplně pravda a byl to spíše jen řečnický obrat. Nic to ovšem nemění na tom, že tým měl na vývoj vedlejších aktivit pouhých pět dní před tím, než šla hra do výroby. 

Zázraky se však dějí a mise se povedlo udělat včas, dokonce se podařilo odstranit většinu bugů. Jen při jedné vraždě templáře se hra mohla bugnout a cíl předčasně zemřel. Hráči na Xbox 360 pak nemohli získat 1000 bodů za dosažené achievementy. Pokud jste chtěli své body, museli jste celou hru zkrátka restartovat a začít znovu. Nakonec je ale dobře, že se vedlejší mise do hry dostaly. Dokazujete to, proč byl první Assassin’s Creed výjimečný, i když na dnešní poměry až moc repetitivní a možná i trochu prázdný. To se ovšem netýká posledních dílů, kde je vedlejšího obsahu až až. Uvidíme, jak tomu bude v novém Assassin’s Creed Valhalla ale předpokládám, že ani zde nebude o vedlejší aktivity nouze.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X