[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[System]: Dobíjej víc, hraj levněji. Simple math. [System]: Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up.
[System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind. [Skiller ;)]: Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas!
[Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [DotaPlayer]: Mid or feed.
[Meme]: Patch notes: Přidány nové svačinky na bar.
[Skiller ;)]: Kafe z baru = +10 APM. [System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Skiller ;)]: Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě. [ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo.
[AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW. [Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte. [System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku. [Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou. [System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji. [System]: Dobíjej víc, hraj levněji. Simple math.
[System]: Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up.
[System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky. [CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[Skiller ;)]: Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas!
[Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle. [System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[DotaPlayer]: Mid or feed.
[Meme]: Patch notes: Přidány nové svačinky na bar. [Skiller ;)]: Kafe z baru = +10 APM.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Skiller ;)]: Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo.
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one. [System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct. [Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff. [Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[System]: Dobíjej víc, hraj levněji. Simple math.
[System]: Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up. [System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[Skiller ;)]: Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas! [Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[DotaPlayer]: Mid or feed. [Meme]: Patch notes: Přidány nové svačinky na bar.
[Skiller ;)]: Kafe z baru = +10 APM.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Skiller ;)]: Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo. [AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue. [System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk. [Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC. [TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.