fbpx

Kingdom Come: Deliverance

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

VIDEO: Dan Vávra osobně předává meč podporovateli Kingdom Come z Kickstarteru

Kingdom Come: Delivery

Dokument ke Kingdom Come: Deliverance od kluků z Vortexu jsme vám již doporučovali. Ač není film vůbec krátký, všechny záběry se do finálního sestřihu nevešly. Jedna z vynechaných scén však působí jako milá tečka za celým vývojem Kingdom Come, a proto se o ni autoři dokumentu rozhodli podělit formou krátkého samostatného videa.

Replika středověkého meče byla jednou ze slíbených odměn pro ty, kteří se rozhodli Kingdom Come: Deliverance podpořit na Kickstarteru. Jeden z nich se rozhodl Daniel Vávra doručit osobně. Oním šťastlivcem se stal čerstvý čtyřicátník pan Pavlíček, kterému tato donáška díky mnoha odkladům vydání hry vyšla téměř přesně na jeho narozeniny.

PR manažer studia Warhorse Tobias Stolz-Zwilling podporovateli srdečně poděkoval. „Kdybyste nám tehdy nedali ty penízky nebo tu důvěru, tak bysme tady dneska nebyli.“ Zda se v budoucnu dočkáme dalších střípků, které se nevlezly do dokumentu, není pro tuto chvíli jasné, berte tedy tento klip jako milou tečku za celým divokým vývojem českého RPG.

Pokud vám téměř hodinový dokument herních publicistů Jiřího Bigase a Zdeňka Prince unikl, můžete jej zhlédnout na youtubovém kanále Vortex.

Čtěte také: Jak se staví království nebeské? Podívejte se na český dokument ke Kingdom Come

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.