Domů » Články » VIDEO: Podívejte se na neujetější trailer ke Kingdom Come: Deliverance

VIDEO: Podívejte se na neujetější trailer ke Kingdom Come: Deliverance

A umí tohle váš stroj času?

Jedna z nejočekávanějších herních událostí české kotliny se blíží – již pozítří vyjde Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios. Společně s tím sílí napětí v herní komunitě i hype, který v případě českého RPG nabral také podobu… reklamy na stroj času.

Na první pohled byste si video mohli jednoduše splést s trailerem ke Kung Fury, ranním spotem na nový kosmodisk či reprízou Kotle s Míšou Jílkovou. Po pár minutách – za doprovodu několika fórů a retro muziky – vám ovšem dojde, že se koukáte na nové video k chystanému Kingdom Come: Deliverance. Ten pojal prezentaci svých největších lákadel poněkud netradičně.

Hlavní roli zde hraje přístroj na cestování časem s názvem KC:D 1403, který umí přenést uživatele do středověkých českých luhů a hájů a nechat je prožít tunu autentických dobrodružství. Třeba tam mohou kadit v brnění, koukat živě na popravy, chlastat do bezvědomí či rozjímat nad krásou tradičních českých slov jako „k*rva“ a „prd*l“.

Že nejde o nějaký teleshopingový šunt, potvrzují i názory zákazníků. „Můj manžel nebyl nikdy spokojený s mým vařením. Vycestovala jsem ale s KC:D 1403 do minulosti a naučila se vařit… jed. Mé problémy s mužem jsou tak fuč,“ přiznala s kouzelným úsměvem Kamila, která si má odsedět 24 let vězení za vraždu. O své zkušenosti s revolučním přístrojem se ve videu dělí i senior Francis a komunikační expert Dan. Ano, ten Dan.

Prostě se podívejte na video níže, docela jsme se u toho chechtali. Kingdom Come: Deliverance vyjde již pozítří, tedy 13. února, na PC, PS4 a XONE. S recenzí si dáme na čas, abychom si prošli hru co nejdůkladněji. Zítra akorát vydáme komentář, co od očekávaného českého RPG chceme a čeho se naopak bojíme.

Čtěte také: NABÍDKA BRIGÁDY – Warhorse hledá pomocníky po vydání Kingdom Come

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=N14tTn01qEo” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X