Domů » Články » VIDEO: Jak se staví království nebeské? Podívejte se na český dokument ke Kingdom Come

VIDEO: Jak se staví království nebeské? Podívejte se na český dokument ke Kingdom Come

Udělejte si čaj a zhlédněte téměř hodinové video od kluků z Vortexu

Přinejmenším pro české hráče bylo vydání Kingdom Come: Deliverance největší událostí tohoto roku. I po únorové vlně rozhovorů s tvůrci z Warhorse se tu a tam občas objeví nějaké ty špíčky ze zákulisí vývoje. Youtubový kanál Vortex ovšem rovnou přinesl dokument, který mapuje poslední měsíc ve studiu i atmosféru těsně po vydání hry. 

Téměř hodinový dokument je naplněný exkluzivními záběry přímo ze studia i rozhovory s českými autory. Ve videu se dozvíte, jak se ladily poslední detaily před spuštěním prodeje či chystaly sběratelské edice. Neméně zajímavé jsou také reakce lidí z Warhorse na první světové recenze Kingdom Come: Deliverance či jejich pohled na pochybné prodejce levných klíčů.

Samozřejmě v dokumentu nechybí povídání s Danem Vávrou, Martinem Klímovu, Viktorem Bocanem, kníratým Tobim Stolz-Zwillingem a dalšími klíčovými lidmi z českého studia. Pobavil nás i rozhovor s opravdovým „Jindrou“, Tomem McKayem, který se přiznal, že hry vlastně vůbec nehraje. I tak se pro něj Kingdom Come stal srdcovou záležitostí.

Na dokumentu Epilogue: Kingdom Come: Deliverance se podíleli zkušení herní publicisté Zdeněk Princ a Jiří Bigas (Hrej, Vortex). Jak sami tvrdí na sociálních sítích, s takovým videoformátem se potýkali vůbec poprvé a učili se za chodu, na výsledku to však nejde tak poznat – jde o skvělou a stále aktuální podívanou s tunou zajímavých informací a líbivých záběrů.

„Jsme nesmírně vděční za ohlasy na dokument a podporu, kterou získal od jednotlivců i většiny českých herních médií. Pomohly nám i velké neherní servery. Je úžasné, když o naší věci referují magazíny jako PC Gamer, které léta používáme jako zdroj,“ napsal Jiří Bigas na twitteru.

Čtěte také: GTA V je nejvýdělečnějším zábavním produktem v historii. Utržil více než kasovní trhák Avatar

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=0sRvKRATNf0&feature=youtu.be” /]

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X