Domů » Články » VR » VR Games z pohledu vozíčkáře » VR Games z pohledu vozíčkáře: Prison Boss VR

VR Games z pohledu vozíčkáře: Prison Boss VR(2 minuty čtení)

Jak můžeme znát ze všech filmů a seriálů z vězení, nejváženějším vězněm je ten, který dokáže dost věcí zařídit. Zde se z vás stává šéf, protože dokážete vyrobit tak hodnotné věci, že vás nakonec dostanou i ven.

Jednoduchá kreslená grafika s postavami ve tvaru vajíčka není naprosto na škodu a nezatěžuje zbytečně výkon vašeho pc. Vše se odehrává ve vaší malé cele, kterou si postupně zvelebujete všemožným nábytkem, který vám slouží jako schovka zakázaného kontrabandu. Tato hra je spíše simulací jednoduchého vyrábění, kdy se navíc snažíte, aby vás dozorce nechytil při činu. Postup ve hře má tři fáze. Nejprve ve dne zjistíte, co chcete vyrábět a nakoupíte suroviny. Poté v noci vše vyrobíte a nakonec ve dne vše prodáte. Musíte zároveň plnit zakázky na určité věci, za které dostanete zkušenosti a díky tomu se vám odemknou další věci a suroviny na vyrábění. Čekají vás čtyři typy vězení, následující volnou hrou, kde se můžete pokusit o nejlepší skóre. Prison Boss VR je jednoduchá zábavná hra, ale časté opakování, které spočívá ve vyrábění jedné a té samé věci vás může začít i dost iritovat.

Nevolnost u takhle jednoduché hry podle mě naprosto nehrozí.

Hrát můžete na těchto headsetech: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift/Rift S, Windows Mixed Reality

Při ovládání triggerem berete věci a na gripech se můžete otáčet doleva nebo doprava. Toť vše.

Hra je sice určená i ke hraní vsedě a dokázal jsem to bez větších problémů dohrát, ale reálně popojít k mřížím a rozhlédnout se, v jaké fázi je pravidelná obchůzka dozorců, vám dá dost velkou výhodu.

Prison Boss VR si můžete pořídit na Steamu za 19,99 EUR (500 Kč) nebo na Oculus store za 19,99 USD (462 Kč). Být vámi bych při této ceně ale počkal na slevu.      

0 0 vote
Hodnocení článku
Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X