Domů » Články » VR Games z pohledu vozíčkáře: Reiko’s Fragments

VR Games z pohledu vozíčkáře: Reiko’s Fragments

Hororová hra ve VR, kde vás straší vaši kamarádi. Titul Reiko’s Fragments je zatím v předběžném přístupu a já doufám, že jeho vývojáři přidají časem mnohem více kontentu.

Už teď je to ale originální hra, kterou si rozhodně stojí za to pořídit. Vaším úkolem je utéct ze strašidelného domu. To se vám povede tehdy, když najdete pravý model brány, který drží jedna z panenek o velikosti dítěte, náhodně stojící někde na mapě. S touto bránou už jen projdete kouzelnou tapisérií a jste na svobodě. V cestě vám stojí pouze jeden vraždící duch a až osm vašich ne/přátel. Duch je naštěstí slepý, ale zvuky a pasti, které vytvoří díky připojení do vaší hry přes prohlížeč (https://reikovr.com/), navedou ducha přímo na vás. Zatím máte na výběr utíkat ze dvou map a to domu a zahrady.

Na problémy se stabilitou a s ní spojenou nevolností jsem nenarazil.

Hra je určena pro tyto headsety: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift/Rift S

K ovládání využijete jen trigger na sbírání věcí, joystick levého ovladače na chůzi a joystick pravého na případné otáčení.

Při hraní vsedě jsem neměl naprosto žádné problémy.

Reiko’s Fragments je na Steamu za 8,19 EUR (226 Kč)

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Líbí se vám novinka?

0 0
5 2 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X