Domů » Články » VR » VR Games z pohledu vozíčkáře » VR Games z pohledu vozíčkáře: VR The Diner Duo

VR Games z pohledu vozíčkáře: VR The Diner Duo(2 minuty čtení)

Na první pohled jednoduchý VR simulátor rychlého občerstvení, ve kterém se skrývá mnohem více zábavy, než by se mohlo zdát.

Tato hra totiž nabízí kooperaci dvou hráčů na jednom počítači. Jeden u monitoru a klávesnice s myší či gamepadu dělá číšníka, ten druhý ve virtuální realitě pak kuchaře. Jedná se sice pomalu o pouhé skládání ingrediencí do burgeru, ale v tomto případě i starý meme nezapomeň na okurku zůstává stále vtipný. I kdyby se vám nepodařilo sehnat číšníka, hra za kuchaře i tak neztratí svůj potenciál. Možná budete ještě vzpomínat na číšníka, který si udržel v paměti všechny objednávky, zatímco vy jste se ztráceli v receptu. Ke klasickým třiceti levelům má hra sadu deseti zimních misí s tak speciální nabídkou hamburgerů, že vám při jejich skládání pomalu bouchne hlava. Kdyby se vám ale hamburgerárna přejedla, čeká vás ještě možnost cukrárny s dortíčky, ta má 15 misí. Vyskládat je na tác zákazníkovi nedá sice tolik práce, i tak ale s podnikem narvaným objednávkami nebudete vědět, kde vám hlava stojí.

Celou dobu stojíte na jednom místě u virtuálního pracovního pultu. Pokud se o něj nepokusíte opřít, nic vám nehrozí, natož nevolnost.

Hrát můžete na těchto VR headsetech: Oculus Rift/Rift S, HTC Vive, Valve Index, Windows Mixed Reality

Tlačítkem grip berete věci a triggerem stiskáváte. Pak ještě tlačítko na vyvolání menu a tím popis ovládání končí.

Díky možnosti nastavení výšky, velikosti poliček a pracovní ploše ve 180 stupních kolem vás, není na co se vymlouvat ani při hraní vsedě.

Ve slevě se toto bistro objevuje docela často, ale ani plná cena na Steamu 14,99 EUR (377,- Kč) nikoho finančně nepoloží.

0 0 vote
Hodnocení článku
Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X