Deus Ex: Mankind Divided

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Vstupte do futuristické Prahy – vychází Deus Ex: Mankind Divided!

Čeština má ve hře nebezpečně ruský přízvuk, ale to nás od hraní sotva odradí!

Společnost Cenega Czech s radostí oznamuje, že byl zahájen prodej nejnovějšího dílu série Deus Ex s názvem Deus Ex: Mankind Divided. Hra je k dispozici ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One od Microsoftu a Windows PC.

Hra Deus Ex: Mankind Divided, jež je pokračováním skvěle hodnoceného Deus Ex: Human Revolution, obdržela ještě před svým uvedením na trh více než 100 cen a nominací. Prostřednictvím propracovaného systému rozhodování a příslušných následků, který je pro tuto sérii akčních RPG charakteristický, vytváří nezapomenutelný a nesmírně působivý prožitek ze hry.

Uživatelé se opět ocitnou v roli Adama Jensena, který je nyní zkušeným tajným agentem, a získají přístup k jeho novému arzenálu špičkových zbraní a vylepšení, jež lze dle potřeby libovolně upravovat. Času je málo a Adam se musí rozhodnout, komu může důvěřovat při odhalování celosvětové konspirace.


„Deus Ex je jedna z nejoblíbenějších sérií v celém herním průmyslu a pracovat na ní téměř 10 let byla nejen obrovská zodpovědnost, ale také nesmírná čest,“ řekl David Anfossi, vedoucí studia Eidos-Montréal. „Prostřednictvím hry Deus Ex: Mankind Divided jsme chtěli posunout tuto sérii na zcela novou úroveň a nabídnout fanouškům takový herní prožitek, na který všichni čekali.“

Hra obsahuje též nový originální režim Deus Ex: Mankind Divided – Breach, jenž ji zcela poprvé obohacuje o různé arkádové prvky a přetváří ji do podoby unikátní střílečky s logickými prvky. Deus Ex: Mankind Divided je k dispozici ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One od Microsoftu a Windows PC.

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz