Domů » Články » Vychází Control s podporou řady RTX efektů. Majitelé GeForce budou Game Ready

Vychází Control s podporou řady RTX efektů. Majitelé GeForce budou Game Ready

Společnost NVIDIA vydala nové Game Ready ovladače pro Control. Očekávaný titul je již dáván za příklad jako skvělá ukázka ray tracované grafiky. Hra je také součástí GeForce RTX balíčku.

Control zatím sklízí pochvalné recenze vyzdvihující především hratelnost a kvalitu grafického zpracování. Pokud se chcete dovědět zajímavé detaily o grafické stránce hry, NVIDIA pro vás připravila Tech Talk video a také podrobného průvodce grafickým nastavením a výkonem na GeForce.com. Čtenářům a divákům umožní se v nich ponořit do grafického nastavení PC verze Control včetně ray tracovaných efektů. Vše je do detailů rozebráno s využitím interaktivních screenshotů ukazujících rozdíly mezi nastaveními, grafů rozdílů výkonů a také řadou užitečných vysvětlivek. S pomocí těchto materiálů dostanou hráči Control veškeré potřebné informace k dosažení optimálního poměru vizuální stránky a plynulosti hry.

Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL. Jsou dostupné v den vydání většiny zásadních herních titulů nebo dokonce před ním a jsou optimalizovány pro nejlepší výkon a plynulou hratelnost. Koukněte na Tech Talk Video o technologii ray tracing v Control.

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X