Domů » Články » Vychází taktická hororovka Othercide

Vychází taktická hororovka Othercide

Lightbulb Crew, pod záštitou Focus Home Interactive, vydávají taktickou rogue-lite hru v neo-noirovém stylu a brutální obtížností, ve které se každá chyba trestá a smrt na sebe nenechá dlouho čekat.

Konec světa se blíží a jedinou nadějí na záchranu lidstva jsou Dcery, ozvěny největších válečnic, které kdy žily. Každá z nich má svou unikátní classu: Blademaster, Scythedancer a Shieldbearer na souboje zblízka a Soulsinger, sloužící jako střelecká podpora. Osobnost každé z Dcer se vyvíjí od herního stylu a ovlivňuje statistiky postavy. Jednotlivé dovednosti se dají upravit, aby každá postava byla jedinečná a každá prohraná nebo restartovaná hra odemyká nové schopnosti. Obtížný taktický systém hry nedovoluje žádnou chybu a každý tah je třeba promyslet. Pokud nejsilnější jednotka umírá, jediný způsob jak ji zachránit je obětovat jinou a že umírat se bude často. Hra je dostupná na Microsoft PC, PlayStation 4, Xbox One a na konci léta se dočkají i majitelé Nintenda Switch.

Source :
Tomáš Seltenreich
Written by
Milovník videoher všeho druhu a sběratel herních sošek. Můžete mě také znát jako admina ze SkillZone provozovny na Žižkově

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X