Domů » Články » Zajímavosti » Vydejte se s hudbou z Red Dead Redemption 2 na Divoký západ

Vydejte se s hudbou z Red Dead Redemption 2 na Divoký západ

Red Dead Redemption 2 patří beze všeho mezi nejlepší hry minulého roku. Rockstar tu opět prokázal své kvality a smysl pro detail. A mezi takové malé detaily, jako je růst vousů nebo zasekávání a opotřebení zbraní, patří bezesporu i hudba. Ta doprovází klíčové scény ve hře a ještě více dokresluje atmosféru.

Hudební složka hry byla velice chválena a mohli jsme ji slyšet například i na předávání cen Game Awards, kde dokonce vyhrála cenu za nejlepší původní hudbu. Soundtrack si však nebylo kde poslechnout, alespoň tedy ne oficiální, legální cestou. To se však mění. Na Spotify, YouTube, Apple Music a podobné služby se dostává hudba z Red Dead Redeption 2 pod názvem „The Music of Red Dead Redemption 2 (Original Soundtrack)”. Slyšet můžeme třináct skladeb, které mají dohromady přes čtyřicet minut. Najdeme zde hvězdy jako D’Angelo, Willie Nelson, Rhiannon Giddens nebo Josh Homme.

https://open.spotify.com/embed/playlist/5I1D07dEhKG5nOPGoPj29g

Tím to ale nekončí. Chystá se totiž ještě druhé album pro streamovací služby od skladetele Woodyho Jacksona s názvem „The Music of Red Dead Redemption 2: Original Score”. Pokud tedy máte již dohráno a chcete se cítit jako na Divokém západě i na cestách, je tohle určitě potěšující zpráva. Doufejme, že se později dočkáme i vydání na fyzických nosičích včetně LP desky, kterou bych si určitě do sbírky zařadil i já.

Source :

PushSquare

X