fbpx
Domů » Vypadá to, že hry The Last of Us: Part II se dočkáme začátkem roku 2020

Vypadá to, že hry The Last of Us: Part II se dočkáme začátkem roku 2020(2 minuty čtení)

Spekulace, spekulace, všude samé spekulace. Bez nich by to ale nebylo ono. My bychom neměli o čem psát a hráči by neměli o čem diskutovat. Nyní se mohou opět rozpoutat vášnivé debaty o tom, kdy že The Last of Us: Part II vlastně vyjde.

Jak jistě všichni dobře víme, hra nemá pevné datum vydání. Spekulovalo se o letošním podzimu, ten si ale uzmul velkolepý počin Hidea Kojimi Death Stranding. Bylo by pošetilé vydávat dvě takto velké hry těsně po sobě. Všichni tedy už tak nějak počítají s rokem 2020. Nyní jsme se díky rozhovoru pro youtubový kanál Critical Role dozvěděli o náznaku, že The Last of Us: Part II by mohlo vyjít začátkem roku 2020, a to konkrétně v únoru.

Hostem rozhovoru byla Ashley Johnson, herečka hrající Ellie. V čase 1:07:22 dostala od moderátora Briana W. Fostera otázku, kdy se hry konečně dočkáme. Ashley odpoví: „I think it’s coming out in Fe…“, což opravdu naznačuje únor. Dříve, než však stačí větu dokončit, je přerušena Fosterem, který pokračuje v rozhovoru. Otázkou je, jestli ji Foster přerušil schválně, protože ví, že by o tom Ashley neměla mluvit, nebo je to jen domluvená nástraha na fanoušky, aby měli o čem diskutovat.

Tak jako tak, The Last of Us: Part II je velmi očekávaným titulem od studia Naughty Dog, které zatím nevytvořilo nic špatného. Není tedy divu, že i do této hry jsou vkládány velké naděje. Hra by dle všeho měla vyjít na stávají PlayStation 4, jistě se ji ale dočkáme na PlayStation 5.

Source :

VG247