Jak vypadají rozdíly mezi Crashem na PS1 a PS4? Podívejte se na srovnávací video(1 minuta čtení)

Od pár polygonů až k renderování každého chloupku

Crash Bandicoot je jednou z nejzásadnějších her pro původní Playstation. Z veselého vačnatce se stal maskot celé konzole, zároveň z ní dokázal udělat jednu z nejlépe prodávaných herních zařízení všech dob. Už je tomu ale dvacet let, co Crash rozbil svou první bednu s jablky. Sony se proto rozhodlo předvést svou starou hopsačku i nové generaci konzolí.

Během Playstation Experience nám vývojáři z Vicarious Visions, kteří na remasteru dělají místo Naughty Dog, ukázali záběry z kolekce Crash Bandicoot N Sane Trilogy. Ta obsahuje předělané verze prvních tří dílů, z nichž se zatím předvedly jen začáteční levely z původního Crash Bandicoot.

Šikulům z britského Digital Foundry to ale stačilo k vytvoření srovnávacího videa s titulem z prvního Playstationu. A rozdíl je to pořádný, Crash na PS4 vypadá oproti svému dědečkovi výtečně. Vicarious Visions ze hry z roku 1996 v podstatě jen překlopil klíčový prvky hry do modernizované formy a celou grafickou stránku vytvořili kompletně od základů pro Playstation 4.

Výčet viditelných změn tím ale nekončí. Vývojáři změnili i design některých pasáží, což by mělo trochu odlehčit brutální obtížnost původního dílu. Což rozhodně ocení nová generace hráčů starými hopsačkami nepolíbená, na kterou Sony nepochybně cílí. Zda se Crash Bandicoot N Sane Trilogy na PS4 uchytí, uvidíme už v průběhu příštího roku.

Čtěte také: Crash Bandicoot se vrací. Podívejte se, jak mu sluší nový kabátek

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na