Domů » Články » Vysaďte stromy s vývojáři nové post-apo strategie Endzone – A World Apart

Vysaďte stromy s vývojáři nové post-apo strategie Endzone – A World Apart

Vývojáři chystané survival strategie se rozhodli zajímavým způsobem motivovat hráče k podpoře hry. Čím více uživatelů Steamu si přidá hru do seznamu přání, tím více stromů bude vysazeno. 

Vzhledem k zaměření hry a příběhu se jedná o opravdu stylový způsob. Sto padesát let od teroristického útoku na jaderné elektrárny, který uvrhl svět v chaoz, zničil životní prostředí a zahnal lidstvo do podzemních zařízení zvaných Endzones, nastal čas pokusit se o znovuosídlení zemského povrchu. Vy, jako vůdce nových osadníků, se musíte při budování komunity kromě radioaktivního prostředí vypořádat také s kyselými dešti, změnou klimatu nebo písečnými bouřemi, likvidujícími plodiny i chatrné budovy. Kromě klasické těžby surovin, stavby a rozdělování práce, se mohou hráči těšit také na vysílání expedic na zapomenutá místa nebo uvěřitelné prostředí, které počítá i s vlhkostí vzduchu. 

Vydavatelství Assemble Entertainment a vývojáři Gentlymad Studio spolu s novým trailerem zveřejnili také plán, jak titul zpropagovat a zároveň pomoci životnímu prostředí. Navázali spolupráci s One Tree Planted, neziskovou organizací, specializující se na výsadbu stromů. Za dosažení milníku v počtu lidí, kteří si hru přidali do seznamu přání, vysadí určité množství stromů. První cíl, sedmdesát tisíc, byl pokořen a tak bude vysazeno prvních pět set stromů.

Endzone – A World Apart vstoupí do předběžného přístupu na Steamu během letošního jara.

0 0 vote
Article Rating
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X