fbpx

Vyšel krvavý Shadow Warrior 2 – podívejte se na trailer

Ani tentokrát autoři nešetřili krví.

I přesto, že konzolisté si budou muset ještě několik měsíců počkat, PCčkáři se konečně mohou vrhnout do frenetické akce s katanou v ruce a nekorektními hláškami na rtech. Nebyl by to ale ten správný start, kdyby titul nevyšel za doprovodu launch traileru, jenž hru představí v celé kráse. 

Startovní trailer nám ještě naposledy představí všechny tři hlavní hrdiny, svět plný zmutovaných tvorů a především brutální řežbu v zábavné formě, snoubící se s oldschoolovo-béčkovým feelingem a starou odrhovačkou z 80. let. Ani v nejnovějším díle autoři nešetřili krví, a tak opět na každém kroku poteče proudem společně s hromadou usekaných končetin.

Herní prostředí si od předchozího dílu prošlo rapidní změnou, a to hlavně díky procedurálnímu generování úrovní, čímž se sice nebudou vytvářet zcela nové mapy, ale budou náhodně pozměněny alespoň jejich důležité části. Na podobném principu byl postaven například nedávný propadák No Man’s Sky, u něhož se ale generoval celý vesmír.

Shadow Warrior 2 včera vyšel pro PCčkáře skrze Steam, GOGHumble Store a v příštím roce se ho dočkají i majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One.

Čtěte také: Podívejte se na záběry z nového Shadow Warrior 2

Zdroj:

PCGamer

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.