Vyšlo bezplatné DLC pro Might & Magic VII(1 minuta čtení)

První ze dvou bezplatných DLC přináší do hry novou kampaň.

Fanoušci Might & Magic se dočkali první části z bezplatné dvoudílné DLC kampaně The Lost Tales of Axeoth, tentokráte s podtitulem Unity.

DLC vás vrhne do zápletky, jejíž části byly původně designovány již do stařičkých Heroes of M&M IV. Pojednávat bude o příběhu Genevive Seymor, která se pokouší sesbírat ztracená kouzla a vytvořit novou magickou filozofii, to vše během vypořádávání se s následky apokalyptické události zvané Reckoning.

Balíček do hry také přidává pět nových map, dvě monstra, šest příběhových hrdinů a dobrou osmdesátku dalších hrdinů a monster, vracejících se z Heroes of M&M IV.

Unity mělo vyjít už během konce roku 2015, což se ovšem úplně nepovedlo. Zatím není přesně známo, kdy vyjde druhá část DLC kampaně, zvaná Every Dog Has His Day, nicméně v zářijovém oznámení o této DLC sérii se zmiňoval začátek roku 2016. Vůči zdržení prvního balíčku však můžeme očekávat zpoždění.

might&magic_VII_DLC

Radomír Zelenka
Optimista, pesimista, nervák, kliďas, vábič nezletilých do dodávek a občasný pisálek. Radši pracuju než se učím, a je to vidět... Bohužel.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na